Biologie last minute


Máte jedinečnou možnost si v jednom dni utřídit a hlavně rozšířit nejdůležitější části učiva biologie. V našem jednodenním kurzu projdete následující části: Buněčná biologie (buněčné kompartments a jejich funkce), buněčný cyklus (buněčné hodiny a buněčné dělení), molekulární biologie (centrální dogma molekulární biologie, replikace, transkripce, translace, mutace), genové inženýrství a jeho využití v medicíně, genetika (dědičnost, Mendelova genetika, výpočet pravděpodobnosti), molekulární fyziologie (nervový a humorální system, fyziologie pohybu, imunitní systém) a když zbyde čas tak i dýchací a vylučovací soustavu.

Kdy a kde?

  • brněnské setkání (zaměřené na LF MUNI) proběhne v úterý 4.6. od 10:00 do 18:30 v centru Brna
  • pražské setkání (zaměřené na LF UK) proběhně ve čtvrtek 6.6. od 10:00 do 18:30 v centru Prahy
  • Lekce bude rozdělena do tří bloků (10:00-12:15, 12:45-15:00, 15:30-18:30). Bez přestávek to tedy bude 7,5 hodiny intenzivní přípravy. S sebou si vezměte psací potřeby, sešit, svačinu a něco na povzbuzení pozornosti, protože to bude opravdu intenzivní :).
  • Opakování povede zkušená lektorka biologie Petra Nevečeřalová. Ta připravila na přijímačky na medicíu již desítky spokojených studentů. Ve spojení pak zůstaneme i po konci kurzu ve speciálně vytvořené fb skupině. Zaručujeme, že během jednoho dne se toho naučíte více než během několika dní samostudia.
  • Cena kurzu je 1 350 Kč.

Registrace místa na kurz Biologie last minute

Vaše jméno

Váš email

 Brno 4.6. Praha 6.6.

Poznámka k objednávce