Fyzika na 3.LF

Hlásíte se na 3. Lékařskou fakultu Karlovy Univerzity a stejně jako většina ostatních máte největší strach z fyziky? Nabízíme vám efektivní jednodenní přípravu během které se vám zaručeně zvýší sebevědomí na fyzikální část.Co je náplní opakování?

  • Setkání proběhne v pátek 7.6. od 10:00 do 18:30 v centru Prahy.
  • Lekce bude rozdělena do tří bloků (10:00-12:15, 12:45-15:00, 15:30-18:30). Bez přestávek to tedy bude 7,5 hodiny intenzivní přípravy. S sebou si vezměte psací potřeby, sešit, učebnice fyziky, které vám vyhovují, svačinu a něco na povzbuzení pozornosti, protože to bude opravdu intenzivní :).
  • Opakování povede zkušená lektorka fyziky Klára Loukotová. Budeme společně počítat příklady, které se v příjímačkách často objevují, tak abyste je skutečně pochopili a dokázali aplikovat na podobné případy. Zvláště na přijímačkách na 3LF UK se příklady z fyziky typově každý rok podobají a dá se tedy na ně efektivně připravit. Ve spojení pak zůstaneme i po konci kurzu ve speciálně vytvořené fb skupině. Zaručujeme, že během jednoho dne se toho naučíte více než během několika dní samostudia!
  • Ohlasy z loňského kurzu

lastminute

  • Cena kurzu je 1 350 Kč.

Registrace místa na Opakování fyziky na 3.LF

Jméno a přijmení

Email

Poznámka k objednávce

Odesláním této objednávky souhlasím s obchodními podmínkami.