ReferenceVšechny naše reference jsou převzaté z našich stránkek na Facebooku, takže si můžete být jisti jejich autenticitou a sami si zkotrolovat jejich autory.

  5 star review  Voľba pomaturitného prípravného kurzu v Brne bolo najlepším rozhodnutím ako stráviť rok po maturite a nevydarených prijimačkách. Verte či nie aj zo zdravotnej školy sa človek vie dostať na medicínu a veľká vďaka patrí hlavne lektorom z kurzu. Organizácia jednotlivých predmetov a ich teoretické podanie nám žiakom bolo perfektné. Prístup bol priateľský a kedykoľvek sme sa mohli na každého lektora s daným problémom obrátiť aj po vyučovaní na poobedných hodinách alebo komunikáciou cez sociálne siete. Nič nie je lepšie ako pocit vidieť v IS - přijat na VŠ. Samozrejme je potrebné dodať, že kurz je len polovica úspechu, ostatné závisí od prípravy seba samých. No práve pomaturitko je tým správnym krokom vpred.

  thumb Denisa Mikulová
  7/19/2018

  5 star review  Vedeli ste, že väčšina prijatých študentov na medicíne sa tam dostala až na druhýkrát, niektorí až na tretí? Ja som to nevedela. A neverila som tomu. A nechápala som, prečo to tak je. Až kým som si pred pár týždňami mohla povedať, že odteraz k tej väčšine patrím aj ja. Dovolím si tvrdiť, že dôvod prečo to tak je, je ten, že sústavna príprava na kvalitne zvládnutú maturitnú skúšku a zároveň úspešne prijatie na vysnívanú fakultu je skoro nemožné. (vlastná skúsenosť friends.) Po odoznení pichľavého pocitu z neprijatia minulý rok, som sa rozhodla pre tento pomaturitný kurz. A bola to moja najlepšia životná voľba doteraz! Neviem dostatočne slovami vyjadriť vďaku, ktorú cítim k lektorom kurzu. Bez ich záujmu, času a nadšeniu by som nebola tam, kde som teraz. Sú to všetci profesionáli, ktorí naozaj vedia čo robia. Zo strašiaka menom fyzika sa pre mňa počas kurzu stala veľmi zábavná, niekedy až oddychová forma zábavy vďaka skvelej Kláre:) Na biológii (v Brne) som mala možnosť v dvoch semestroch spoznať dve veľmi múdre a šikovné lektorky, Stanku a Katku. Obe mali vlastný štýl učenia, ale ani jeden sa neminul účinku :) No a chémia je obsahom (aspoň pre mňa) kameň úrazu. Tam bolo treba niektoré veci opakovať a opakovať a opakovať. Ale lektor Janíčko to zvládol s chladnou hlavou ´, a úspešne! :) Ovšem, značná časť práce je na vás samých. Kto si myslí, že tým, že je v škole 4 dní v týždni a "učí" sa len a len na príjimačky bez toho aby doma pohol prstom, pochopí, že to tak nefunguje. Súhlasne kývem hlavou pri názoroch, že sa treba učiť aj po 4 hodinách na kurze a každý deň. Lektori podajú pomocnú ruku, dodajú potrebný materiál a ešte niečo navyše. Ale. To čo z toho vyčarujete, je na vás. :) Výberom tohto kurzu pre najbližší rok Vášho života určite nešliapnete vedľa. Ba naopak, dostanete vidinu vysneného budúceho života v bielom.

  thumb Jana Šoltysová
  7/06/2018

  5 star review  Musím se přidat tady k holkám. Sama jsem byla hodně smutná z toho, že jsem se první rok na medicínu nedostala, ale mělo to i své výhody. Ono i to zvyknout si na jiné město, na to, že nejste doma s rodiči a tak je vcelku náročné a ještě k tomu studovat medicínu. Jsem teď opravdu moc ráda, že jsem zvolila pomaturitní studium NALÉKAŘSKOU- určitě mi to hodně dalo, doučila jsem se své mezery, prostě úžasné a hlavně s vámi opravdu jedou až dokonce a za to moc děkuji!!! Takže jestli se rozmýšlíte, tak já vám toto pomaturitní studium pouze mohu doporučit!:)

  thumb Kateřina Libusová
  7/02/2018

  5 star review  Jednoznačně doporučuji pomaturitní studium. Splnilo to všechna moje očekávání a možná i více. Bez absolvování toho to kurzu bych nedosáhla tak dobrých výsledku za tak krátkou dobu. Také chci poděkovat všem vyučujícím za podporu a vstřícnost))) P.S. Ale nečekejte, že nebudete muset makat a šprtat si všechno sami, tady jde hlavně o váš zájem, kurz je jenom doplněk k vašim úsilím�

  thumb Valeria Zakharova
  7/02/2018

  5 star review  Jsem definitivně nadšená. Absolvovala jsem pomaturitní studium a dostala jsem se nejen na svou vytouženou fakultu v Plzni, ale i do Hradce. V přípravě nikde nebyly žádné mezery, vše co jeden musí k příjmačkám umět se dozví, plus hromadu věcí navíc! Definitivně doporučuji. :)

  thumb Sára Lucie Plašilová
  6/30/2018

  5 star review  Tento rok som absolvovala pomaturitné štúdium NaLekarskou v Brne, pretože som sa po maturite nedostala na zubné lekárstvo. Mala som aj školu, na ktorú som bola prijatá, ale nakoniec som sa rozhodla, že len intenzívnou prípravou dosiahnem svoj cieľ, ktorý som veľmi chcela. Kurz prebieha ako veľmi príjemná stredná škola od pondelka do štvrtka. Bez známok, hodnotenia alebo akéhokoľvek stresu. Preto je aj dôležité si uvedomiť, že lektori poskytnú priestor a informácie, ale je na vás ako sa tomu budete venovať vo svojom voľnom čase. Lektori sú úžasní, vedia vždy pomôcť, vysvetliť. Začala som vo veľa veciach vidieť súvislosti a vďaka tomu som porozumela aj učivu, ktoré som si myslela, že nikdy nepochopím. Veľké plus vidím v tom, že na biológii diktujú a dávajú poznámky, ktoré sú už možno nadstavbou na stredoškolské vzdelanie, čiže ak sa rozhodnete pre tento kurz tak budete určite o krok vpred na prijímačkách ďalší rok. Behom vyučovania sa píšu testy, ktoré vám ukážu ako na tom ste a kde máte rezervy. Riešia sa rôzne otázky nielen z modeloviek z Brna, ale aj z Olomouca, Prahy či z Bratislavy. Takže ak je vaším snom byť lekárka alebo zubárka, určite by som odporučila tento kurz, sama by som si to zopakovala:) Veľmi ďakujem lektorom Kláre, Jankovi, Stanke a Katke, lebo aj vďaka nim som sa dostala na zubné lekárstvo do Hradca Králové, Olomouca a aj do Brna:)

  thumb Nikola Tabačárová
  6/27/2018

  5 star review  Myslím, že určitě nemusíte zoufat, pokud se nedostanete na poprvé, naopak je to možná lepší, protože máte šanci dohnat svoje mezery, což vám značně usnadní prvák na medicíně. Pomaturitko od Nalékařskou je podlemě ideální volba, všichni lektoři jsou přátelští a velice ochotní cokoliv vysvětlit a zopakovat. Ve třídě je rodinná atmosféra, všichni si pomáhají navzájem. Pokud jste neměli kladný vztah k fyzice na střední škole, Klára vám ukáže, že fyzika je vlastně zábavná a vůbec ne tak složitá, jak se na první pohled zdá být. David zase že organická chemie je vlastně poměrně jednodušše odvoditelná, Petra vás dostane do světa molekulární biologie tak, že vás to bude moc bavit. Určitě oceňuji procházení modelových otázek a všech zákeřností v nich, včetně oblíbeného slovíčkaření. Pomaturitko mi strašně moc pomohlo naučit se učit a zapracovat na sobě a dostat se na vytouženou lékařskou fakultu. Díky za všechno celému týmu Nalékařskou ;)

  thumb Míša Brejšková
  6/27/2018

  5 star review  Roku stráveného na denním pomaturitním studiu zpětně vůbec nelituji a můžu jen doporučit všem, kterým to na první pokus nevyšlo a nechtějí se vzdát svého cíle. Kvalitní výuka i lektoři, přátelská atmosféra, doplníte mezery v učivu a obohatíte se o spoustu užitečných rad a typů k přijímačkám. Velké díky patří především lektorce Kláře, která dokáže z velmi neoblíbené fyziky udělat předmět, který si zamilujete. Samozřejmě bez vaší domácí přípravy vám úspěch nikdo nezaručí, ale NaLékařskou je skvělá pomocná ruka a jasným důkazem toho, že pro úspěšné přijímačky nemusíte mít za sebou zrovna 4 roky gymnázia.

  thumb Martina Janků
  6/26/2018

  5 star review  Denní pomaturitní studium mi dalo mnohem více než jsem čekala :) . Nejenom, že vás to donutí připravovat se průběžně, ale hlavně se dozvíte, co všechno je potřeba se na přijímačky naučit a čemu věnovat více nebo méně času, což mně osobně velmi pomohlo. Lektoři nás neustále motivovali a vytvořili přátelské prostředí, kam jsme všichni chodili rádi :) . Výhodou je, že poznáte přátele, kteří mají stejné cíle a navzájem si můžete pomáhat. Určitě to není promarněný čas a vyučované předměty vás třeba začnou bavit jako mě :) . Já jsem se díky kurzu dostala na svou vysněnou školu, takže bych určitě neměnila :) .

  thumb Tereza Trčálková
  6/25/2018

  5 star review  Účastnila jsem se odpoledního kurzu 2017/2018 a musím říct, že paráda :) Vážně skvělí lektoři, kteří všechno vysvětlovali velmi srozumitelně a v souvislostech a dodávali materiál i pro domácí studium, ať už se jednalo o příklady k propočítání nebo prezentace k zopakování. Navíc byli vždy ochotní vyjít člověku vstříc, ať už v dovysvětlení látky, v dotazech na různé podrobnosti nebo dokonce ve věcech nad rámec kurzu. Je sice samozřejmostí, že žádný kurz není samospásný a člověk se stejně nejvíc musí učit sám, ale v NaLékařskou ostatně ani nikdo nepředstírá, že by snad byli zázračná propustka na jakoukoliv medicínu, naopak jsou k vám upřímní a féroví :) Příjemným bonusem pak byly květnové přijímačky nanečisto, které má účastník jakéhokoliv kurzu zdarma a kde si člověk aspoň v rámci možností ověří, jak na tom je. Celkově zkrátka hodnotím výborně, rozumná cena za velmi kvalitní výuku.

  thumb Anna Kratinová
  6/25/2018

  5 star review  Naprosto vynikající kurzy, kterým nejde absolutně nic vytknout a bez nich, bych se na vysokou nejspíš nedostala. Kdyby mi někdo před rokem řekl že jednou přijde den, kdy budu chápat fyziku a bude mě i bavit, vysmálala bych se mu. Mít takové učitele na střední, kteří vás motivují, vzbudí ve vás zájem učit se předmět, který nikdy nebyl zrovna váš nejooblíbenější, pomáhají vám a netváří se kysele když něco potřebujete vysvětlit třikrát, by bylo k nezaplacení.

  thumb Klára Slováčková
  6/22/2018

  5 star review  Učitelé jsou hrozně milý a ochotni se vším pomoct a zároveň umí vše dobře vysvětlit a naučit

  thumb Šmáchal Páchal
  6/22/2018

  5 star review  Co můžu dodat - vynikající. Chodil jsem na odpolední kurz, který mi toho dal neuvěřitelně mnoho. Na kurzy jsem se chodil strašně rád, na každou lekci se těšil, postupem času si vytvořil i k trénování daných předmětů lásku. S každou další lekcí mě ty hodiny začaly čím dál tím víc bavit, a za to vše se musím zavděčit hlavně lektorům - Kláře, Radimovi, Petře (ahoj). Čím je tento kurz podle mě jiný než ty ostatní? To jsem se dozvěděl až při pohovoru před komisí, která se mě zeptala na otázku genového inženýrství. Hned jsem si vzpomněl na hodinu biologie... Měl jsem příležitost vyslechnout si o jedné z nejnovějších metod genového inženýrství, CRISPR, který nám Petra krásně popsala, na který také posléze poslal pár článku a referencí. Asi jsem měl i to štěstí, že se zájmem o dané téma si ty články přečetl. Nicméně pravdou zůstává, že i díky této skutečnosti, jsem na komisi zapůsobil velice dobře a krom dobrého hodnocení z testů, jsem v kombinaci s pohovorem, skončil na 3-4. místě z celkových uchazečů o daný obor. Za to vše můžu děkovat kurzu a hlavně lektorům, kteří mi dali víc než vědomosti - vyvolali ve mně zájem o dnešní dění okolo věd, které mi se špetkou štěstí zajistily dost komfortní přijetí na fakultu.

  thumb Duc Vu Quang
  6/21/2018

  5 star review  Byla jsem na kurzu fyziky na 3.lf a byla jsem moc spokojená. Pomohl mi se do fyziky konečně trochu dostat a bez něj bych fyziku u přijímaček rozhodně nezvládla tak dobře. Určitě doporučuju, abyste si vybrali kurz přesně na vámi preferovanou fakultu, protože se požadavky škol dost liší ;)

  thumb Šárka Kaňkovská
  6/19/2018

  5 star review  Nejlepší kurz. Strašně moc mi pomohl a díky super lektorům jsem se dostala na medicínu. Doporučuji!!!��

  thumb Romani Gajoši
  5/27/2018

  5 star review  Klárka dala do naší přípravy srdce,.. alespoň to tak vypadalo <3 Všichni asi chápeme, že vědomosti do nás nenatečou samy, ale pokud máte skutečně zájem, tady se Vám budou vždycky věnovat. I když nemuseli, i když jsme měli hloupé dotazy (není hloupých dotaz - Ehm... většinou :-) ) , všichni přednášející si vždy našli čas, aby nám odpověděli na naše otázky a věnovali se tomu, čemu jsme nerozuměli. Byli neskutečně obětaví a za to jim patří velký dík - tohle je vidět málokde! Výuka byla jasná, cílená a hlavně podaná od lidí v "našem" věku - tedy jsme si báječně rozuměli, přátelská atmosféra a osobní přístup! Nalékařskou .cz nemá skvělá hodnocení pro nic za nic. Určitě bych doporučila všem! Ochotnější učitele by člověk jen těžko hledal.

  thumb Irča Bártíková
  8/29/2017

  5 star review  Jako absolventka denního pomaturitního studia v Praze mohu jedině doporučit. Oceňuji zejména lektorku fyziky a zakladatelku společnosti Kláru Loukotovou, díky níž jsem fyziku pochopila a uspěla u přijímaček. Ten, kdo zvolí tuto formu přípravy, rozhodně nebude litovat.

  thumb Josefina Hahnová
  6/26/2017

  5 star review  Ak sa vám nepodarí dostať sa na lekársku fakultu na prvý, či druhý krát určite nezúfajte.Tiež som mala tento problém, no vedela som, že medicína je to čo chcem v budúcnosti robiť a tak som tento kurz uprednostnila pred nejakou inou náhradnou vysokou školou a oplatilo sa. Všetky tri lektorky sú veľmi milé a priateľské, takže aj samotný kurz prebieha v tomto duchu. Na každom z troch predmetov sa preberá všetko potrebné k úspešnému zvládnutiu prijímačiek, dokonca aj také veci s ktorými ste sa na bežnej strednej škole ani nestretli. Priebežne sa píšu testy, ktoré vám ukážu ako ste približne na tom a takisto sa dávajú aj dobrovoľné úlohy na doma, ktoré si v prípade záujmu spolu s lektorkami prekontrolujete a prediskutujete si problémové úlohy.Takisto veľmi oceňujem aj čas navyše, ktorý nám nie raz mimo hodín venovali. Tento kurz mi veľmi pomohol a som úspešne prijatá na zubné aj všeobecné lekárstvo a týmto by som chcela zároveň poďakovať všetkým trom lektorkám za to, že mi pomohli priblížiť sa k môjmu snu.ĎAKUJEM! :)

  thumb Katarína Michalková
  6/22/2017

  5 star review  Absolvovala som pomaturitné štúdium v Brne a moje skúsenosti sú len pozitívne. Pre pomaturitné štúdium som sa rozhodla minulý rok, keď sa mi nepodarilo dostať na odbor Všeobecného lekárstva. Priali ma aj na prírodovedeckú fakultu, ale chcela som sa ešte rok venovať intenzívnej príprave na lekársku fakultu. Počas roka som zistila že to bola najlepšia možná voľba, pretože som v jednotlivých predmetoch začínala vidieť súvislosti, čo bolo pre mňa veľmi dôležité. Lektorkám záležalo na tom, aby sme učivu rozumeli a nie len sa to bezhlavo učili naspamäť. V tomto vidím aj obrovské plus, že sme sa nejakej časti venovali aj dlhšiu dobu keď sme jej neporozumeli. Takisto veľkým pozitívom boli opakovacie testy po určitých celkoch, vďaka ktorým sme sa mohli sami otestovať, ako na tom sme. Tiež veľmi chválim aktivitu lektoriek, že nám vybavili rôzne exkurzie, napríklad v Anatomickom ústave Masarykovej univerzity, v Ústave súdneho lekárstva, vo vedeckom centre VIDA alebo rôzne pokusy z chémie, kedy sme konečne aj naživo videli že tie nekonečné príklady z chémie majú aj nejaký zmysel. Každému by som teda 100% odporučila tento kurz, pretože vás dostatočne pripraví nielen na príjmačky, ale aj na nasledujúce štúdium :)

  thumb Jana Sláviková
  6/22/2017

  5 star review  Po tom, co jsem se minulý rok nedostala na lékařskou fakultu, jsem se rozhodla, že zkusím přípravný kurz.(abych hlavně dohnala svoji fyziku) Jsem hrozně ráda, že jsem si vybrala právě kurz NaLékařskou. Hrozně moc bych chtěla poděkovat Klárce, která nás celý rok učila fyziku a já konečně můžu říct, že ji umím! Všichni učitelé mají skvělý přístup ke studentům, hodiny jsou přátelské a každý vám se vším pomůže. Jsem hrozně ráda, že jsem kurz absolvovala a díky tomu se dostala na svoji vysněnou fakultu. Takže neváhejte, kurz NaLékařskou je určitě ta správná volba.

  thumb Barča Šormová
  6/20/2017

  5 star review  Kurz od "Na lékařskou" byl super! Stihli jsme probrat téměř všechny okruhy k přijmačkám a na zbytek jsou zpracovaná fajn videa jak na fyziku tak chemii. Lektoři jsou moc fajn (jako fakt chytří!) a není problém se na ně kdykoliv obrátit s obtížnější látkou. Určitě mi pomohly i přijmačky nanečisto abych se zorientoval jak na tom jsem a jestli mám ještě zabrat nebo zabrat ještě víc. Na 100% kurzy doporučuji <3

  thumb Vítek Paulík
  6/20/2017

  5 star review  Tento rok jsem absolvovala odpolední kurz v Praze a musím říct, že zcela předčil má očekávání. Loni jsem absolvovala kurz u jiné, větší společnosti, který mi moc nedal, a tak jsem byla hodně skeptická při výběru dalšího kurzu. Zpětně jsem moc ráda, že jsem narazila právě na tuto společnost, která nabízí přípravné kurzy, na nichž vládne přátelská atmosféra a osobní přístup. Na gymnáziu jsem měla problémy zejména s fyzikou, celkem jsem se jí tedy obávala. Musím říct, že po absolvování tohoto kurzu, nejen, že danou látku chápu, ale také mě fyzika začala bavit. Lektoři rozumí dané problematice, vysvětlují vše srozumitelně a pokud máte nějaký problém, není problém za nimi přijít a zeptat se jich na to, popřípadě je v ceně i několik konzultačních hodin. Výuka probíhala v centru města, což jsem rovněž ocenila. Osobně hodnotím tyto přípravné kurzy velmi kladně. Mě pomohly se dostat na mou vysněnou fakultu. Každému bych je doporučila.

  thumb Tereza Jiřičková
  6/19/2017

  5 star review  Pomaturitný kurz NaLekarskou určite odporúčam všetkým, ktorých cieľom je dostať sa na LF a zbytočne počas roka nestrácať čas. Celý systém kurzu je nastavený veľmi prepracovane - zameriava sa najmä na konkrétne modelové otázky pre dané školy a zo všetkých predmetov môže človek získať určite väčšie množstvo informácií ako na strednej škole, čo je skvelé, keďže na prijímačkách požadujú omnoho viac. Lektorky sú naozaj veľmi dobré vo svojom odbore a po celý čas kurzu vládla priateľská a slobodná atmosféra. Ak je tvojim cieľom sa naozaj dobre pripraviť na prijímačky, čas na tomto kurze nebudeš ľutovať. Okrem individuálneho prístupu a bezpodmienečnej ochote pomôcť zo strany lektorov sa naozaj nebudeš nudiť, pretože rôzne opakovacie hodiny ťa donútia naučiť sa, čo by sa pri samoštúdiu určite nestalo. :) Ja som sa na kurze cítila veľmi dobre a behom roka som sa naozaj skvele porozumela najmä fyzike, ktorú som na strednej mala mizernú. Naozaj vrelo odporúčam budúcim lekárom ale nie len tým, pretože aj ostatné lekárske i nelekárske odbory postavené na bio, che a fyz si prídu na svoje :)

  thumb Libuška Kovalíková
  6/18/2017

  5 star review  Absolvovala jsem roční pomaturitní studium a musím říct, že kurz splnil mé očekávání. Potřebovala jsem doplnit znalosti ve fyzice a to se mi díky zakladatelce Nalékařskou a lektorce fyziky Kláře Loukotové povedlo. Klára má skvělý přístup ke svým studentům. Všichni lektoři nemají problém poradit vám i mimo vyučovací hodiny. Takže pokud se rozhodnete pro Nalékařskou a dáte do toho své úsilí, litovat určitě nebudete. Já osobně jsem se dostala na svou vysněnou fakultu a ten rok mi za to určitě stál.

  thumb Michaela Mašíková
  6/17/2017

  5 star review  Absolvovala jsem last minute přípravu na LF 3 a byla jsem nadšená. Všechny příklady vysvětleny, lektorka Klára nám navrhla více možných řešení, tudíž každý si mohl vybrat to, co mu vyhovuje. Doporučuju :)

  thumb Jana Čaňová
  6/05/2017

  5 star review  Kurzy byly fajn, zopakovala jsem si již naučenou látku ze školy + jsem se dozvěděla vždy něco nového. Lektoři - skvělí, ochotní cokoli vysvětlit a látku podávali zábavným způsobem. Děkuji :)

  thumb Dani Škvárová
  6/04/2017

  5 star review  Fyzika lastminute byl skvělý kurz pro urovnání a doplnění znalostí při finiši v přípravě na příjmačky.

  thumb Kristýna Glasová
  6/04/2017

  5 star review  Kurz jsem absolvovala a musím uznat, že předčil moje očekávání. Lektoři jsou do látky zapálení a je vidět, že je to baví. Velmi mě potěšil i individualní přístup ve chvíli, kdy jsem požádala o znovu vysvětlení látky, které jsem nerozuměla. Na gymnáziu jsme neprobrali úplně všechny okruhy. Lektorky se drží přímo okruhů, které LF požaduje. Moc se mi líbí i komunikace přes fb. pokud jsem něco nevěděla, lektorky mi rychle odpověděly a poradily. Protože jsem maturovala již před delší dobou, potřebovala jsem i řád a smysluplný postup jak si látku připomenout a znovu doučit tak, aby to navazovalo. V minulosti jsem absolvovala i přípravný kurz od Tutoru. Za sebe musím říct, že NaLekařskou mi dalo mnohem a mnohem víc. Je vidět, že NaLekařskou, není jen kurz, kde si máte odsedět svoje, ale že lektorům záleží na tom, aby jste látku pochopili a rozuměli jí i když se situace v zadání troch změní.

  thumb Michaela Kopecká
  7/21/2016

  5 star review  Som absolventom kurzu NaLekarskou a moje dojmy sú viac ako dobré. Vďaka tomuto kurzu a vyučujúcim v ňom som sa dostal na lekársku fakultu, za čo vďačím dobrému výkladu učiva a správnemu výberu obsahu hodín. Učil som sa, viac-menej, len z poznámok ktoré som si odniesol z kurzu a z materiálov ktoré nám odporučili. Plus je, že ku každému študentovi je zvolený individuálny prístup a na kurze panuje priateľská atmosféra, preto môžem odporučiť pomaturitné štúdium NaLekarskou.

  thumb Michal Jakubov
  6/21/2016

  5 star review  Pokud se stejně jako já před absolvováním intenzivního přípravného kurzu bojíte, že přípravný kurz budou jen a jen vyhozené peníze, tak vězte, že ne všude je tomu tak. Minimálně v NaLekarskou tedy rozhodně ne. Pokud hledáte individuální přístup, ochotu a přátelskou atmosféru (na mém kurzu bohužel pouze ze strany lektorek), tak jste na správné adrese. V rámci intenzivního jarního kurzu jsem navštěvovala pouze hodiny chemie a fyziky, takže hodiny biologie hodnotit nemůžu. Nicméně z ohlasů spolužáků vím, že i výuka tohoto předmětu byla velice kvalitní a lektorka byla, stejně jako lektorky chemie a fyziky, velmi příjemná. A co mi tedy kurz vlastně dal? Jelikož jsem byla fyzikou prakticky nepolíbená, tak oceňuji především alternativní přístup lektorky a zakladatelky NaLekarskou Kláry Loukotové, která mě naučila vidět fyziku jinýma očima. Teď už se v té změti vzorců a zákonů nepřipadám tak ztracená a dokážu si ledaco odvodit či vyjádřit ze vzorce. Jediné negativum vidím v tom, že jsme nestihli probrat například celou elektřinu, protože jsme se skutečně dopodrobna věnovali mechanice. Na druhou stranu si ale myslím, že je dobré mít právě z ní solidní základ. Chemii už jsme vzali trochu víc letem světem, protože přístup lektorky Anny Procházkové byl trochu jiný. Snažila se nám předat co nejvíc informací na kurzu a každý týden nám dala k vypracování domácí úkol. který nám potom samozřejmě opravila. Na začátku každé hodiny jsme dále psali drobné testy. I tato forma výuky mi poměrně vyhovovala, protože mě ve většině případů donutila si látku před každou hodinou zopakovat. Celkově si myslím, že NaLekarskou je jedinečné v tom, co dělá, protože je vidět, že lektorky věnují přípravám a individuálním konzultacím spoustu volného času nad rámec svojí práce. A ano, dokonce jim můžete kdykoliv napsat na facebook, když si budete připadat bezradní či si s nimi domluvit jednu individuální hodinu, která je v ceně kurzu! Jediné, co musím hodnotit negativně, byla atmosféra na kurzech ze strany spolužáků, kteří se na vás ani neusmáli a kolikrát jste se báli i něco říct, aby nad vámi nekroutili hlavou. To ale není chyba NaLekarskou, takže je to spíš taková poznámka pod čarou. NaLekarskou bych pak doporučila naplánovat začátek intenzivního jarního kurzu o měsíc dříve, protože ke konci už byla účast poněkud slabší a to hlavně z důvodu blížící se maturity. Kurz doporučuji všem, kteří se na medicínu chtějí dostat, potřebují ale trochu popostrčit do učení a zároveň by rádi měli k dispozici nějakého toho mentora. Upozorňuji ale, že čarovat neumí a látku vám do hlavy nenamlátí, jak si někteří možná myslí. Chce to hodně práce i doma, ale NaLekarskou je skvělou startovací lajnou a zároveň pomocnou rukou!

  thumb Dominika Čírtková
  6/06/2016

  5 star review  Absolvovala jsem víkendový přípravný kurz, protože to byla jediná možnost, jak přípravu skloubit s prací dohromady. Na kurzu oceňuji zejména individuální přístup a ochotu lektorek. Kurz mi dal opravdu hodně, co se týče přípravy. Určitě doporučuji! :-)

  thumb Zuzana Kadlecová
  5/31/2016

  5 star review  Odporúčaam všetkým ,ktorí majú túžbu distať sa na medicínu :) stredoškolské učivo ešte raz zopakujete a zdokonalíte sa v každom predmete ;) Ja som osobne so svojou voľbou veľmi spokojná! Doma by som to nikdy takto neprebrala ako v nalekarskou :) kvalita vyučujúcich je na dosť dobrej úrovni a ich prístup je skvelí, sú tu pre nás ešte aj po skončeni kurzu a nechajú sa nami stále otravovať a odpovedať nám na naše otázky :)

  thumb Paulína Paula Valekova
  5/22/2016

  5 star review  Absolvovala jsem intenzivní jarní kurz a moc mi to pomohlo. Vynikající lektoři. Na střední mě vůbec nebavila fyzika a chemie, ale po tomto kurzu mě to začalo bavit, asi proto že, jsem to začala chápat. Biologie mě bavila vždycky. Naučila jsem se toho hodně. Bylo to super :-)

  thumb Oksanka Svyda
  5/21/2016

  5 star review  Absolvovala jsem pomaturitní studium a jsem ráda, že absolutně splnilo mé očekávání, především chemie, se kterou jsem měla na gymplu velké problémy. Líbilo se mi nejvíce, že jsem se mohla ozvat kdykoliv právě tady na facebooku a bylo mi odpovězeno a poraděno. Studium nám minulý týden skončilo, ale i přesto se chceme sejít (a ano bez dalších poplatků) i s lektorkou Klárou v knihovně a doladit všechny detaily, ostatně takhle se nám Klára věnovala i během roku, neměla problém věnovat nám čas navíc a nebylo ji líto volného času stráveného nad rámec s námi. S lektorkou Aničkou jsem na chemii taky domluvena individuálně, navíc s Aničkou jsem byla v kontaktu skoro denně, i když teď už méně (už něco vím :D), lektorky nás chtějí na medicíně a pro ně i pro nás končí práce tohoto pomaturitního studia až dopisem, který bude obsahovat slova "Vás přijímám k studijnímu oboru Všeobecné lékařství" příp. podobné (podle preference uchazeče. :) Díky, za mě super! :) A kolektiv spolužáků jsem si lepší snad ani nemohla přát! :) Pro mě skvělý rok! :) Doufám, že se s nimi potkám na medicíně a budu se tak s kamarády dál potkávat. :)

  thumb Hanka Křenková
  5/04/2016

  5 star review  Super možnost, jak doplnit znalosti a vědomosti, a připravit se na přijímačky. Studenti, kteří učí si přijímačkama prošli a můžou se tak podělit o své zkušenosti. Nejde jen o vědomosti ale o celkovou přípravu a přátelský a individuální přístup... :)

  thumb Iva Kotásková
  5/04/2016

  5 star review  Myslím že NaLekarskou ako prípravny kurz je iný ako ostatné hlavne preto, aká je medzi študentami a lektormi atmosféra. Taký skvelý kolektív a super spoluprácu s lektormi, ktorí su ochotní pomocť 24/7, som nečakala! Takže ak hľadáte kurz s malou triedou (a teda individuálnym prístupom), ochotnými a hlavne nadšenými lektormi ktorí majú učivo naozaj zvládnuté tak neváhajte! A k tomu ešte exkurzie, experimenty a moje najobľúbenejšie súťaže o fidorky!!

  thumb Alžbeta Virdzeková
  4/30/2016

  5 star review  Kurz jsem absolvovala a jsem s ním spokojena, lektoři jsou ochotní a je s nimi skvělá spolupráce. Studium mi hodně dalo, co se týče materiálů k přijímačkám i k procvičení nebo objasnění různých výpočtů. Mimo to se téměř každou hodinu píšou testy, u kterých si skvěle procvičite učivo a většina otázek je přímo čerpaných z různých testovek na lékařské fakulty. Možné jsou taky individuální hodiny, ale i bez nich, když lektorům napíšete, budou se vám věnovata a objasní přímo to, s čím si nevíte rady. Prostředí příjemné, spíš přátelské, než učitelské, což je jen dobře. Doporučuji :)

  thumb Simona Langerová
  4/30/2016

  5 star review  Príprava na prijímačky nemusí byť nutne tvrdý drill a nuda, a NaLekářskou je toho dôkazom! Individuálny prístup, online komunikácia a možnosti konzultačiek či exkurzií, to sú len niektoré výhody ktoré NaLekářskou ponúka. Pripravovať sa na prijímačky pod vedením skupiny fakt nadšených lektorov s kamarátskym prístupom je rozhodne záruka kvality aj toho, že nudiť sa tu nebudete :)

  thumb Stanislava Králová
  3/18/2016

  5 star review  Myslím si, že NaLékařskou je zejména pro všechny, kteří ocení zejména individuální přístup, kamarádský kolektiv a lidskost pečlivě vybíraných lektorů, kteří jsou pro svou práci nadšeni a pro které je jejich obor koníčkem, protože právě tím je tato přípravka na LF výjimečná! :)

  thumb Anna Jančík Procházková
  3/05/2016

  5 star review  Autorka je odbornice a zároveň velmi kvalitní lektorka.

  thumb Katerina August
  9/29/2015

  5 star review  Také znám Kláru Loukotovou, autorku projektu, osobně, a jsem si jistá, že s jejím zapálením a nadšením pro věc dovede připravit studenty k přijímačkám. Dokazuje to už jen to, že po jejím osobním doučování fyziky byli její studenti přijati :-)

  thumb Eliška Vránová
  9/07/2015

  5 star review  Všem mohu jen a jen doporučit přípravu na přijímací zkoušky právě zde! :) Lektorka fyziky Klárka Loukotová mě výborně během necelých třech měsíců připravila na přijímačky z fyziky, ze kterých jsem měla největší strach:) Všechno jsme stihly projít, výborně mě všechno vysvětlila a dokonce mě ta fyzika i bavila :D :) !! Díky ní jsem se dostala na všechno, co jsem chtěla:) mockrát díky a všem, kteří chtějí jít na lékařskou hodně štěstí a pevné nervy! :))

  thumb Gabriela Prokešová
  8/11/2015

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>