Pomaturitní studium

Pomaturitní studium je komplexní forma přípravy na lékařské fakulty a to jak na obor Všeobecné lékařství, tak na Zubní lékařství a také na všechny bakalářské obory. Je vhodné pro ty, kteří chtějí, ještě než na fakultu nastoupí, prohloubit své znalosti potřebné pro studium. Hlavní důraz je kladen na důkladnou přípravu na přijímací zkoušky.

stetoskopNamátkou z ohlasů (naše pomaturitka absolvovalo od roku 2015 již 465 studentů):

“Naprosto vynikající kurzy, kterým nejde absolutně nic vytknout a bez nich, bych se na vysokou nejspíš nedostala. Kdyby mi někdo před rokem řekl že jednou přijde den, kdy budu chápat fyziku a bude mě i bavit, vysmálala bych se mu. Mít takové učitele na střední, kteří vás motivují, vzbudí ve vás zájem učit se předmět, který nikdy nebyl zrovna váš nejooblíbenější, pomáhají vám a netváří se kysele když něco potřebujete vysvětlit třikrát, by bylo k nezaplacení.”

“Po nevydařených přijímačkách jsem hledala způsob, jak se lépe připravit a tento kurz byla ta nejlepší volba. Navštěvovala jsem pomaturitní intenzivní kurz v Praze a díky tomu se taky dostala na vysněnou fakultu. Naše lektorky byly neuvěřitelně trpělivé a vždy ochotné vysvětlit látku znovu. Nikdy jsem se nemusela stydět zvednout ruku, i když to bylo opakované. A i přes tu letošní krizi se nám na 100% věnovaly a kvalita výuky byla zachována. Nikdy bych nečekala, že pochopím fyziku, že mě bude bavit chemie, nebo že se dozvím tolik zajímavých věcí z biologie. Takže holkám patří obrovské díky!!!”

kloboukCo se vyučuje?

Fyzika, chemie a biologie. A to tak, aby vás to bavilo. Není třeba, abyste měli předešlé znalosti těchto předmětů, vždy začínáme od základů.

kloboukJak se vyučuje?

Učíme tak, aby to studenty bavilo.

Výchozími materiály jsou modelové otázky na všechny lékařské fakulty v ČR.

Víme, jak vypadají otázky na přijímacích zkouškách a víme, jak se na ně co nejefektivněji připravit.pomaturitkoVíme, co potřebuje znát student v prvním ročníku LF. Děláme vše pro to, aby každý náš student byl připraven na všechny předměty prvního ročníku medicíny.

Výuka probíhá v malé skupině lidí (středoškolská třída).

kloboukKdy a kde?

Výuka probíhá od října 2022 do května 2023.

Každý den od pondělí do čtvrtka od 9:00 do 12:20, dohromady je odučeno nejméně 450 lekcí (450 x 45 min) .

V Praze máte možnost i odpolední varianty od 14:00 do 17:00

Nabízíme také online variantu pro ty, kteří by měli problém pravidelně dojíždět (v online variantě začínáme v pondělí 10.10. a výuka je od 14:00 do 17:00).

V Praze studium probíhá v mezi Václavským náměstím a Hlavním nádražím – ulice Politických vězňů.

V Brně výuka probíhá na střední škole v centru Brna u Moravského náměstí.

kloboukKdo vyučuje?

Naši lektoři, kteří jsou odborníky na předmět, který vyučují. Zároveň svůj obor milují a mají nadání pro předávání svých znalostí studentům. Perfektně znají potřebný rozsah učiva pro přijímačky a studium na LF. Tomu svůj výklad přizpůsobují.

Ostatně, podívejte se na ně sami.

kloboukNěco navíc?

Naši studenti mají přístup k rozsáhlé datavázi výukovým videí, které jsme vytvořili speciálně pro ně. Tady je příklad, jak vypadají. Mohou je využít v případě absence pro doplnění látky či jako efektivní opakování. Databáze navíc obsahuje videa s procházením mnoha testů z různých fakult z minulých let. To se hodí pro finální přípravu před přijímačky. Studenti si tak mohou projít například 100+ otázek z fyziky na 3.LF či řešení přijímačkových testů z několika ročníků na LF MUNI.

S lektory kdykoli v kontaktu ve facebookové skupině a přes Messenger.65090170_322510175356620_5330105369827999744_n

Možnost využívat naši unikátní aplikaci s 10 000+ testovými otázkami tak, abyste se mohli efektivně připravovat každou volnou chvilku.

Každý žák si může půjčovat učebnice a knihy z naší knihovničky.

Po konci kurzu se může každý student zdarma zúčastnit námi organizovaných přijímaček nanečisto, kde si bude moci porovnat své znalosti s dalšími desítkami účastníků a zjistí, kde má mezery, a zároveň si vyzkouší atmosféru přijímaček. Navíc mají naši studenti možnost vyzkoušet i pohovory nanečisto.

Snažíme se v našich učebnách o co nejpříjemnější prostředí, a tak v nich najdete rychlovarnou konvici a kávovar. Výuku si tak můžete zpříjemnit čajem či kávou.

Exkurze na zajímavá místa. Například v Brně jsme byli v Anatomickém muzeu Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a na Ústavu soudního lékařství. V Praze jsme se v minulosti podívali do Protonového centra výukových prostor 2.LF, kde byla součástí exkurze dokonce i pitva. . Také pořádáme pro naše studenty setkání s mediky.

Našim studentům nabízíme i přednášky navíc od našich lektorů a spřátelených mediků. Například Metody umělého oplodnění, Jiný pohled na rakovinu, 10 patologií krku, Zobrazovací metody v medicíně.

kloboukNěco navíc?

Cena kurzu je 27 900 Kč včetně DPH, což činí 59 Kč za lekci. Garantujeme, že tato cena je konečná a nebudeme po Vás chtít žádné další poplatky.

Tuto částku nemusíte uhradit najednou, ale můžete využít možnost zálohy ve výši 5 000 Kč splatné do 14 dnů od přihlášení. Zbytek stačí uhradit do začátku kurzu.

kloboukPřihláška do pomaturitního studia 2022/2023

*Jméno a příjmení

*Město, kde chcete navštěvovat pomaturitní studium
 Praha Brno online varianta

V případě Prahy
 dopoledne 9:00 - 12:20 odpoledne 14:00-17:00

Vyberte, na které fakulty máte v plánu se hlásit

*Ulice a číslo popisné

*Město

*PSČ

*E-mail

*Telefon

Poznámka k objednávce

Odesláním této objednávky souhlasím s obchodními podmínkami.