Přípravné kurzy na LF

Naše přípravné kurzy jsou určeny zejména studentům maturitních ročníků středních škol, kteří se chtějí hlásit na lékařskou fakultu. Základ tvoří teoretická příprava a především praktické procvičování modelových otázek. Kurzy pořádáme v Praze a v Brně. Nejen pro mimopražské a mimobrněnské studenty nabízíme i sobotní termín.

 

Namátkou z ohlasů z letošního roku:

“Co můžu dodat – vynikající. Chodil jsem na odpolední kurz, který mi toho dal neuvěřitelně mnoho. Na kurzy jsem se chodil strašně rád, na každou lekci se těšil, postupem času si vytvořil i k trénování daných předmětů lásku. S každou další lekcí mě ty hodiny začaly čím dál tím víc bavit, a za to vše se musím zavděčit hlavně lektorům – Kláře, Radimovi, Petře (ahoj).Čím je tento kurz podle mě jiný než ty ostatní? To jsem se dozvěděl až při pohovoru před komisí, která se mě zeptala na otázku genového inženýrství. Hned jsem si vzpomněl na hodinu biologie… Měl jsem příležitost vyslechnout si o jedné z nejnovějších metod genového inženýrství, CRISPR, který nám Petra krásně popsala, na který také posléze poslal pár článku a referencí. Asi jsem měl i to štěstí, že se zájmem o dané téma si ty články přečetl. Nicméně pravdou zůstává, že i díky této skutečnosti, jsem na komisi zapůsobil velice dobře a krom dobrého hodnocení z testů, jsem v kombinaci s pohovorem, skončil na 3-4. místě z celkových uchazečů o daný obor.Za to vše můžu děkovat kurzu a hlavně lektorům, kteří mi dali víc než vědomosti – vyvolali ve mně zájem o dnešní dění okolo věd, které mi se špetkou štěstí zajistily dost komfortní přijetí na fakultu.

“Účastnila jsem se odpoledního kurzu 2017/2018 a musím říct, že paráda Vážně skvělí lektoři, kteří všechno vysvětlovali velmi srozumitelně a v souvislostech a dodávali materiál i pro domácí studium, ať už se jednalo o příklady k propočítání nebo prezentace k zopakování. Navíc byli vždy ochotní vyjít člověku vstříc, ať už v dovysvětlení látky, v dotazech na různé podrobnosti nebo dokonce ve věcech nad rámec kurzu. Je sice samozřejmostí, že žádný kurz není samospásný a člověk se stejně nejvíc musí učit sám, ale v NaLékařskou ostatně ani nikdo nepředstírá, že by snad byli zázračná propustka na jakoukoliv medicínu, naopak jsou k vám upřímní a féroví Příjemným bonusem pak byly květnové přijímačky nanečisto, které má účastník jakéhokoliv kurzu zdarma a kde si člověk aspoň v rámci možností ověří, jak na tom je. Celkově zkrátka hodnotím výborně, rozumná cena za velmi kvalitní výuku.”


Co je náplní kurzu?

 • Fyzika, chemie a biologie v rozsahu, který je potřebný pro přijímací zkoušky na lékařské fakulty v ČR.


Jak kurz probíhá?

 • Výchozími materiály jsou modelové otázky na všechny lékařské fakulty v ČR. V Brně s hlavním zaměřením na LF MUNI a v Praze na fakulty UK.
 • Na začátku každé hodiny je probrána teorie potřebná pro každý blok a poté studenti s lektorem postupně procházejí modelové otázky.
 • Podpůrné materiály, které studenti na hodinách dostávají, jsou tvořeny samotnými lektory přímo pro účely daného kurzu.
 • Rozsah odpoledních i víkendových kurzů je 105 lekcí (105 × 45min).


Kdy a kde kurz probíhá?

 • Odpolední kurz: od října 2019 do května 2020, jednou týdně ve čtvrtek od 17:00 do 19:45.
 • Víkendový kurz: od října 2019 do května 2020, jednou za 14 dní v sobotu od 10:00 do 15:00.
 • Praha: Kurzy probíhají na Albertově v centru Prahy.
 • Brno: Výuka probíhá na střední škole v centru Brna (SPŠ stavební, Kudelova 8).


Kdo vyučuje?

 • Naši lektoři, kteří jsou odborníky na předmět, který vyučují. Zároveň jsou seznámeni s rozsahem učiva potřebného na přijímačky a studium na LF. Tomu svůj výklad přizpůsobují. Ostatně, můžete se seznámit například s lektorkou chemie Oli, skrze její youtube kanál. Se způsobem výuky fyziky se pak můžete seznámit také ve videu.

 


Něco navíc?

 • Možnost využívat mobilní aplikaci s více jak 5 000 testovými otázkami, speciálně vytvořenými našimi lektory tak, abyste se mohli na přijímačky a na studium medicíny připravovat každou volnou chvilku.

65090170_322510175356620_5330105369827999744_n65317954_2367246253600895_845600965192056832_n65319195_382367879077218_1958699898102611968_n65253303_622843794868498_6221047849497395200_n

 • Každý student může využít dvě hodiny nad rámec rozvrhu k individuální konzultaci s lektory. Může tak například s lektorem probrat látku, kterou zameškal nebo si udělat jasno v náročnějších oblastech studia. Navíc je s lektory kdykoli v kontaktu ve facebookove skupině a přes Messengeru.
 • Naši studenti mají přístup k výukovým videím v rozsahu přibližně 20 hodin, které jsme vytvořili speciálně pro ně. Tady je příklad, jak vypadají.
 • Pořádáme pro naše studenty setkání s mediky.
 • Po konci kurzu se může každý student zdarma zúčastnit námi organizovaných přijímaček nanečisto, kde si bude moci porovnat své znalosti s dalšími desítkami účastníků a zjistí, kde má mezery, a zároveň si vyzkouší atmosféru přijímaček. V Praze si pak můžete vyzkoušet i pohovory nanečisto!
 • Určitě se podívejte se na recenze z minulých let! Zkušenosti lidí, kteří si kurzem prošli jsou nenahraditelné přo představu, co očekávat. Všechny naše recenze pocházejí z facebooku, takže se můžete podívat, kdo je napsal.


Kolik to stojí?

 • 6 900 Kč včetně DPH,  což je pouze 65 Kč za lekci. Garantujeme, že tato cena je konečná a nebudeme po Vás chtít žádné další poplatky.
 • Tuto částku nemusíte uhradit najednou, ale můžete využít možnost zálohy ve výši 2 000 Kč splatné do 14 dnů od přihlášení. Zbytek stačí uhradit do začátku kurzu.

Objednávka přípravného kurzu kurzu na LF (pražské varianty kurzu jsou momentálně naplněny, i tak se můžete přihlásit a oslovíme Vás, pokud se místo uvolní)

*Jméno a příjmení

*Ulice a číslo popisné

*Město

*PSČ

*Město, kde chcete kurz navštěvovat
 Praha Brno

*Který formát kurzu chcete navštěvovat?
 odpolední kurz víkendový kurz

*E-mail

*Telefon

Poznámka k objednávce

Odesláním této objednávky souhlasím s obchodními podmínkami.