Přípravné kurzy

Naše přípravné kurzy jsou určeny zejména studentům maturitních ročníků středních škol, kteří se chtějí hlásit na lékařskou fakultu. Základ tvoří teoretická příprava a především praktické procvičování modelových otázek. Kurzy pořádáme v Praze a v Brně. Nejen pro mimopražské a mimobrněnské studenty nabízíme i sobotní termín kurzu a také online variantu.

stetoskopNamátkou z ohlasů (naše přípravné kurzy absolvovalo od roku 2015 již 1030 studentů):

“Co můžu dodat – vynikající. Chodil jsem na odpolední kurz, který mi toho dal neuvěřitelně mnoho. Na kurzy jsem se chodil strašně rád, na každou lekci se těšil, postupem času si vytvořil i k trénování daných předmětů lásku. S každou další lekcí mě ty hodiny začaly čím dál tím víc bavit, a za to vše se musím vděčit hlavně lektorům. Čím je tento kurz podle mě jiný než ty ostatní? To jsem se dozvěděl až při pohovoru před komisí, která se mě zeptala na otázku genového inženýrství. Hned jsem si vzpomněl na hodinu biologie… Měl jsem příležitost vyslechnout si o jedné z nejnovějších metod genového inženýrství, CRISPR, který nám lektorka krásně popsala, na který také posléze poslal pár článku a referencí. Asi jsem měl i to štěstí, že se zájmem o dané téma si ty články přečetl. Nicméně pravdou zůstává, že i díky této skutečnosti, jsem na komisi zapůsobil velice dobře a krom dobrého hodnocení z testů, jsem v kombinaci s pohovorem, skončil na 3-4. místě z celkových uchazečů o daný obor. Za to vše můžu děkovat kurzu a hlavně lektorům, kteří mi dali víc než vědomosti – vyvolali ve mně zájem o dnešní dění okolo věd, které mi se špetkou štěstí zajistily dost komfortní přijetí na fakultu.

“Účastnila jsem se odpoledního kurzu a musím říct, že paráda Vážně skvělí lektoři, kteří všechno vysvětlovali velmi srozumitelně a v souvislostech a dodávali materiál i pro domácí studium, ať už se jednalo o příklady k propočítání nebo prezentace k zopakování. Navíc byli vždy ochotní vyjít člověku vstříc, ať už v dovysvětlení látky, v dotazech na různé podrobnosti nebo dokonce ve věcech nad rámec kurzu. Je sice samozřejmostí, že žádný kurz není samospásný a člověk se stejně nejvíc musí učit sám, ale v NaLékařskou ostatně ani nikdo nepředstírá, že by snad byli zázračná propustka na jakoukoliv medicínu, naopak jsou k vám upřímní a féroví Příjemným bonusem pak byly květnové přijímačky nanečisto, které má účastník jakéhokoliv kurzu zdarma a kde si člověk aspoň v rámci možností ověří, jak na tom je. Celkově zkrátka hodnotím výborně, rozumná cena za velmi kvalitní výuku.”

srdce

Návrh bez názvu-36

Již jste příjímačkama na medicínu prošli a nedostali se? Možná pro vás bude vhodnější naše pomaturitko – naše nejintenzivnější možná příprava.

Chtěli byste studovat kdekoli a kdykoli? Koukněte na náš online kurz.

knihamalaCo se vyučuje?

Fyzika, chemie a biologie v rozsahu, který je potřebný pro přijímací zkoušky na lékařské fakulty v ČR.

knihamalaJak kurz probíhá?

Výchozími materiály jsou modelové otázky na všechny lékařské fakulty v ČR. Všechny z nich ostávají naši studenti k dispozici. Kromě toho také mají přístup k mnoha starším testům z různých lékařských fakult.

V Brně se hlavně zaměřujeme na LF MUNI a v Praze na lékařské fakulty UK.

Na začátku každé hodiny je probrána teorie potřebná pro každý blok a poté studenti s lektorem postupně procházejí modelové otázky.

Podpůrné materiály, které studenti na hodinách dostávají, jsou tvořeny samotnými lektory přímo pro účely daného kurzu.

Rozsah odpoledních i víkendových kurzů je 120 lekcí (120 × 45min) prezenční výuky, další desítky hodin výukových videí, online konzultací a rozšiřujících přednášek pro domácí přípravu.

knihamalaKdy a kde kurz probíhá?

Odpolední kurz: od října 2023 do května 2024, jednou týdně ve čtvrtek od 17:00 do 19:45.

Víkendový kurz: od října 2023 do května 2024, jednou za 14 dní v sobotu od 10:00 do 15:00.

Praha: Kurzy probíhají v centru Prahy mezi Hlavním nádražím a Václavským náměstím (3 minuty chůze od Hl. nádraží).

Brno: Výuka probíhá v centru Brna kousek od Moravského náměstí (10 minut chůze od Hl. nádraží).

knihamalaKdo vyučuje?

Výběr kvalitních lektorů je základem našeho know-how. Na rozdíl od jiných, nejsou naši lektoři jen “předčítači připravených prezentací”. Jsou to mladí lidé, kteří jsou odborníky na předmět, který vyučují. Mohou tak učivo efektivně předat, upozornit vás na různá úskalí apod. Zároveň jsou perfektně seznámeni s rozsahem učiva potřebného na přijímačky a studium na LF. Tomu svůj výklad přizpůsobují. V neposlední řadě je učení baví! Ostatně, podívejte se na ně sami.

knihamalaNěco navíc?65090170_322510175356620_5330105369827999744_n

Možnost využívat mobilní aplikaci s více jak 10 000 testovými otázkami, speciálně vytvořenými našimi lektory tak, abyste se mohli na přijímačky a na studium medicíny připravovat každou volnou chvilku!

S lektory a spolužáky kdykoli v kontaktu ve facebookové skupině, Discordu a přes Messenger.

Výuku si můžete zpříjemnit čajem či kávou.

Pro naše studenty pořádáme setkání s mediky.

V květnu pořádáme přijímačky nanečisto, kde si naši studenti mohou porovnat své znalosti s dalšími desítkami účastníků a zjistí, kde mají mezery, a zároveň si vyzkouší atmosféru přijímaček.

Podívejte se na recenze z minulých let! Zkušenosti lidí, kteří si kurzem prošli, jsou nenahraditelné pro představu, co očekávat.

Návrh bez názvu-35

knihamalaKolik to stojí?

Cena kurzu je 10 900 Kč, což je méně než 86 Kč za lekci.

Tuto částku nemusíte uhradit najednou. Můžete využít možnosti zálohy ve výši 2 000 Kč splatné do 14 dnů od přihlášení. Zbytek stačí uhradit do začátku kurzu. Garantujeme, že tato cena je konečná a nebudeme po vás chtít žádné další poplatky.

knihamalaJeště intenzivnější příprava?

Chcete svoji přípravu na přijímačky v maturitním ročníku maximalizovat? zvažte naší denní formu přípravy. V ní výuka probíhá od pondělí do středy v čase 15:30 až 18:00. Každý den je na programu jeden předmět. Máte na výběr z prezenční varianty v Praze a online varianty. Nabídku těchto kurzů naleznete mezi pomaturitním studiem, ale nenechte se zmást, takto varianta je vhodná i pro studenty maturitních ročníků.

knihamalaPřihláška do přípravného kurzu

*Jméno a příjmení

*Ulice a číslo popisné

*Město

*PSČ

*Město, kde chcete kurz navštěvovat
 Praha Brno

*Který formát kurzu chcete navštěvovat?
 odpolední kurz víkendový kurz

*E-mail

*Telefon

Poznámka k objednávce

Souhlasím s obchodními podmínkami.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.