Přípravné kurzy

Naše přípravné kurzy jsou určeny zejména studentům maturitních ročníků středních škol, kteří se chtějí hlásit na lékařskou fakultu. Základ tvoří teoretická příprava a především praktické procvičování modelových otázek. Kurzy pořádáme v Praze, v Brně i online formou.

stetoskop

knihamala

Ohlasy z letošního kurzu:

V první řadě bych chtěla všem moc poděkovat. U všech lektorů se mi líbila jejich ochota, kdy nám dávali plno materiálů na doma a mohli jsme jim napsat kdykoliv. Také se mi líbil jejich přístup, kdy vše vždy velmi dobře vysvětlili a bylo vidět, že svůj předmět vyučují s nadšením. Líbilo se mi i zázemí, kde kurz probíhal a velmi krátká vzdálenost od hlavního nádraží. Kurz mi opravdu moc pomohl a bez něj bych přijímačky tak dobře nezvládla, hlavně fyziku. Jako bonus byly určitě přijímačky nanečisto, kde jsem si mohla ověřit své znalosti a dozvědět se, co ještě musím dopilovat. Kurz bych proto neváhala doporučit. Díky vám budu v říjnu nastupovat na 3.LF.

Eliška V., absolventka kurzu 23/24

Výběr víkendového kurzu naLÉKAŘSKOU je nejlepší věc, co jsem pro svou přípravu na přijímačky mohla udělat. Skvělé byly nejen lekce, ale i jsem moc vděčná za všechno, co pro nás lektoři dělali navíc, ať už modelovky, testy, sdílené materiály nebo aplikace s otázkami. Nejvíce ze všeho jsem si užila lekce biologie s lektorkou, která nám vždy jasně a perfektně všechno vysvětlila a ještě vyprávěla různé příběhy z historie medicíny k danému tématu. Přijímačky mi dopadly celkem dobře, dostala jsem se na LF do Hradce Králové a do druhých kol na 2. i 3. LF, kde ještě čekám, jestli se neposunu do přijatých uchazečů. Kurz rozhodně doporučím kamarádům a všem kdo se chtějí připravit na přijímačky, protože to rozhodně stojí za to. Moc děkuji!

Dora K., absolventka kurzu 23/24

Kurz byl úžasný, nejen že mě velmi bavil díky skvěle odvedené práci lektorů, kteří dokázali výborně vysvětlit cokoliv, na co jsem se doptal, ale také mě naučili dívat se na učivo úplně jinou perspektivou a učit se úplně jiným způsobem, než jak to bylo na střední škole. Prošel jsem písemnými testy na všechny 3 fakulty v Praze, kde na 1. jsem dokonce v bodovém rozhraní pro zubní lékařství, a Hradci. Ústní pohovor jsem úspěšně zvládl na 3. Lf a dnes dojde výsledek i z 2. Plzeň zatím výsledek nevím.

Vojtěch B., absolvent kurzu 23/24

Veľa k tomu nemám, čo dodať. Investícia sa oplatila a som prijatý na zubné lekárstvo na 1. LF UK. Kurz mi poskytol toho dosť. Všetky informácie boli užitočné, keďže na príjimačkách sa objavili otázky na témy, ktoré neboli v modelovkách, ale na kurze boli predsa spomenuté. Kurz určite odporúčam.

David V., absolvent kurzu 23/24

Návrh bez názvu-36

knihamalaCo se vyučuje?

Fyzika, chemie a biologie v rozsahu, který je potřebný pro přijímací zkoušky na lékařské fakulty v ČR. V Brně se hlavně zaměřujeme na LF MUNI a v Praze na lékařské fakulty UK.

Zakládáme si na to, že student u nás dostane kvalitní základ znalostí, se kterými se může hlásit na více fakult. Pro specifické fakulty jako je LF HK, či 3.LF, kde je potřeba zaměřit se na konkrétní typy příkladů, máme pro zájemce z řad našich studentů videa a další materiály, kde se přesně tyto otázky podrobně probírají.

Výchozími materiály jsou modelové otázky na všechny lékařské fakulty v ČR. Ty dostávají naši studenti k dispozici. Kromě toho také mají přístup k mnoha starším testům z různých lékařských fakult.

Na začátku každé hodiny je probrána teorie potřebná pro každý blok a poté studenti s lektorem postupně procházejí modelové otázky.

zarovkaZa jednu cenu dostaneš možnosti připravit se všechny fakulty v ČR. Je jen na tobě, které si vybereš!

zarovka

knihamalaRozsah kurzu

120 lekcí (120 × 45min) přímé výuky, další desítky hodin výukových videí, online konzultací a rozšiřujících přednášek pro domácí přípravu

knihamalaKdy a kde kurz probíhá?

Odpolední kurz: od října do května, jednou týdně ve čtvrtek od 17:00 do 19:45 (vždy jeden předmět).

Víkendový kurz: od října do května, jednou za 14 dní v sobotu od 10:00 do 15:00 (2 předměty).

Praha: Kurzy probíhají v centru Prahy mezi Hlavním nádražím a Václavským náměstím (3 minuty chůze od Hl. nádraží).

Brno: Výuka probíhá v centru Brna kousek od Moravského náměstí (10 minut chůze od Hl. nádraží).

Obě varianty můžete absolvovat i v on-line variantě.

knihamalaKdo vyučuje?

Výběr kvalitních lektorů je základem našeho know-how. Na rozdíl od jiných, nejsou naši lektoři jen “předčítači připravených prezentací”. Jsou to mladí lidé, kteří jsou odborníky na předmět, který vyučují. Mohou tak učivo efektivně předat, upozornit vás na různá úskalí apod. Zároveň jsou perfektně seznámeni s rozsahem učiva potřebného na přijímačky a studium na LF. Tomu svůj výklad přizpůsobují. V neposlední řadě je učení baví! Ostatně, seznamte se s nimi sami.

knihamala

Podívej se na video Jak se dostat na medicínu ze čtvrťáku

knihamalaNěco navíc?

naši studenti mají možnost využívat mobilní aplikaci s více jak 10 000 testovými otázkami, speciálně vytvořenými našimi lektory tak, abyste se mohli na přijímačky a na studium medicíny připravovat každou volnou chvilku!

65090170_322510175356620_5330105369827999744_nS lektory a spolužáky kdykoli v kontaktu ve facebookové skupině, Discordu či přes Messenger.

Výuku si můžete zpříjemnit čajem či kávou.

Pro naše studenty pořádáme setkání s mediky.

Přijímačky nanečisto, kde si naši studenti na konci května porovnají své znalosti s dalšími desítkami účastníků a zjistí, kde mají mezery, a zároveň si vyzkouší atmosféru přijímaček. Po jejich skončení pak mají přístup k podrobnému komentovanému řešení.

Materiály vytvořené naší lektorkou Klárou, díky které je  pro naše studenty zkouška z Biofyziky v prváku na medicíně hračka.

Návrh bez názvu-35

knihamalaKolik to stojí?

Cena kurzu je 11 900 Kč, cože je méně než 87 Kč za lekci.

Tuto částku nemusíte uhradit najednou. Můžete využít možnosti zálohy ve výši 2 000 Kč splatné do 14 dnů od přihlášení. Zbytek stačí uhradit do začátku kurzu. Garantujeme, že tato cena je konečná a nebudeme po vás chtít žádné další poplatky.

knihamalaJeště intenzivnější příprava?

Chcete svoji přípravu na přijímačky v maturitním ročníku maximalizovat? Zvažte naší denní formu přípravy. V této variantě probíhá výuka od pondělí do středy v čase 15:30 až 18:00. Každý den je na programu jeden předmět. Na výběr je prezenční varianta v Praze a online verze kurzu. Nabídku těchto kurzů sice naleznete mezi pomaturitním studiem, ale nenechte se zmást, takto varianta je vhodná i pro studenty maturitních ročníků.

Přihláška do přípravného kurzu 2024/2025

*Jméno a příjmení

*Ulice a číslo popisné

*Město

*PSČ

*Město (v případě prezenčního kurzu), kde chcete kurz navštěvovat
 Praha Brno on-line

*Který formát kurzu chcete navštěvovat?
 odpolední kurz víkendový kurz

*E-mail

*Telefon

Poznámka k objednávce

Souhlasím s obchodními podmínkami.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.