Online kurz

Připravili jsme pro vás kurz, který můžete studovat plně online s tím, že vám zůstanou výhody našich prezenčních kurzů – osobní přístup a možnost zeptat se na všechny nejasnosti. Vycházíme tak vstříc těm zájemcům, pro které je složité dojíždět do Prahy nebo Brna, ale přesto nechtějí dělat kompromisy. Využijte možnosti přípravy na přijímačky a studium medicíny s těmi nejlepšími v oboru.

Co kurz obsahuje?

 • minimálně 160 lekcí z chemie, biologie a fyziky (160x45min), ve kterých probereme vše, co se může objevit v přijímačkách
 • k tomu navíc průměrně dvakrát měsíčně konzultační streamy (s dostupným záznamem), kde se budeme věnovat vašim otázkám a nejasnostem či si budeme společně procházet zadání z minulých let
 • cvičné testy a jejich řešení
 • podpůrné materiály, například zadání testů na různé fakulty z minulých let
 • budete se moci zúčastnit přijímaček nanečisto a to naživo či online podle vašich preferencí
 • stanete se součástí online komunity, kde si budeme navzájem radit, pomáhat si a motivovat se
 • získáte výhody našich velmi dobře hodnocených prezenčních kurzů, látku budete moci studovat ve chvíli, kdy na to máte čas

Kdo vás bude kurzem provázet?

 • Nad fyzikou se budete potkávat s Klárou Loukotovou. Klára je zakladatelkou NaLékařskou. S výukou fyziky se zaměřením na přípravu na lékařské fakulty má sedmiletou zkušenost. Odučila již 14 skupin pomaturitního studia, 25 skupin přípravných kurzů. I pokud je pro vás fyzika strašák, můžeme vám zaručit, že si tento předmět nakonec oblíbíte. Taková je zkušenost stovek našich studentů. Podívejte se na recenze. A krátkou ukázku fyziky si pusťte zde.
 • Chemii si podrobně projdete s Annou Procházkovou, která je naší lektorkou od roku 2015 a má tak perfektní přehled o tom, co je potřeba se na příjímačky naučit. Navíc má vyjímečný dar předávat vědomosti srozumitelným způsobem tak, že vás to bude bavit. Přípravila si pro vás také mnoho testů tak, abyste látku mohli dokonale procvičit. Tady je ukázka a tady další.
 • Biologií vás bude provázet Petra Nevečeřalová, podívejte se na ukázku. Petra je naší dlouholetou lektorkou biologie. U nás připravila již přes 300 studentů. Je vyjímečná svojí zapáleností pro tento předmět. Navíc dbá na to, abyste společně probrali i partie biologie, které budete potřebovat v prvním ročníku medicíny jako například podrobně probranou molekulární biologii.

Co ještě potřebujete vědět?

 • Plnohodnotný portál pro vás spustíme v říjnu, ale na první živé vysílání a videa se budete můžete těšit již v polovině září.
 • Cena kurzu je 5 990 Kč. Pro přihlášené do 30.9. máme ale slevu 500 Kč a cena pro vás je pouze 5 490 Kč za celý roční kurz. Ti, kteří se přihlásí do 30.9. mají navíc možnost využívat celý rok naši mobilní aplikaci s deseti tisíci testovými otázkami za 490 Kč (běžná cena 1 190 Kč).

Přihláška do online kurzu

Vaše jméno

Váš email

Telefonní číslo

Máte zájem využívat mobilní aplikaci NaLékařskou? (ke kurzu za 390 Kč místo 1190 Kč )
 ANO NE

Poznámka k objednávce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>